Celoškolní projekt „Vzpomínáme na osmičkové roky“.

Ve středu 24. října 2018 jsme začali připravovat projekt. Naší třídě 9. A byl přidělen temný rok z naší historie, a to rok 1968, kdy 21. srpna došlo k okupaci Českoslovenka ,,spřátelenými" armádami Varšavské smlouvy a SSSR.

Z přinesených materiálů jsme vytvářeli plakáty na politické dění v tomto roce, na oběti okupace, ale i život před okupací v období tzv. pražského jara, ale i na život po okupaci během tzv. normalizace. Všechny tyto plakáty jsou součástí naší prezentace v učebně Dě/Ze. Součástí prezentace roku 1968 je i dobové oblečení z uvedeného roku.

Školní rok 2018/2019

Třídní učitel: Mgr. Daniel Kasan

Kmenová třída: učebna č. 179

CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU

Ředitelské volno - 5. října

- Volby do zastupitelstev obcí 05. 10. - 06. 10. 2018

Projektový den - 26. října

- Výročí 100 let Československé republiky

Podzimní prázdniny - 29. a 30. října

________________________________________________________________________

Vítám Vás všechny na stránkách 9.A v novém školním roce. Na těchto stránkách najdete přehled informací o akcích třídy a dokumentaci ze společných aktivit. Harmonogram školního roku, novinky a další informace budou vždy aktuálně na konkrétních odkazech webu školy.

Všechny průběžné informace budeme sdílet prostřednictvím Komens.

.................................................................................................................................................

CENY PRACOVNÍCH SEŠITŮ - přesnou částku prosím přineste 12.9. 2018 na schůzku, kde ji budu vybírat

NÁZEV CENA
Matematika 9 - Geometrie 79,-