Přejít k hlavnímu obsahu

Školní rok 2023/2024

Třídní učitelka: Veronika Jakubová

Kontakt: veronika.vondrousova@zsjeremenkova.cz

Vychovatelka : Lucie Heringová

Kontakt: lucie.heringova@zsjeremenkova.cz

 

Halloween

Na halloweenský svátek si pro nás žáci 9. tříd připravili úkoly a soutěže ve školní tělocvičně. Konala se soutěž o nejhezčí masku, děti dostaly sladkou odměnu a také si se staršími dětmi zatančily. Vyprávěli jsme si o tradicích a vzniku Halloweenu a celý den jsme si hezky užili. 

Myslivecký den

V národním zemědělském muzeu se 20.10. konala přednáška Myslivecký den, kde nám pan myslivec ukázal, co obnáší jeho práce a jak se stará o lesní zvířátka. Mohli jsme si zkusit troubit na trubku i na roh, ukázal nám zvířecí kůže i zvuky různých zvířat. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací.

TěloCirk

19.10. jsme se byli podívat v CIRQUEONu - Centru moderního cirkusu, kde nám lektoři předvedli, jak se žongluje, drží balanc, cvičí na závěsných šátcích a zahráli si s námi spoustu her. Všem se nám to moc líbilo a odnesli jsme si odsud spoustu nových dovedností. 

Drop in

V pondělí  25. 9. nás ve třídě navštívily slečny z organizace Drop in, která se zabývá prevencí a vztahy ve třídě. Společně jsme si zahráli několik her, trochu se lépe poznali a upevnili si pravidla ve třídě. Těšíme se zase na další návštěvu.

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft