Školní rok 2019/2020 (1.A)

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Novotná

Kmenová třída: učebna č. 126

Školní družina: Bc. Alena Kálalová

přípravy na Vánoční jarmark, který bude 11. 12. 2019

26. 11. - 3. 12. - sběr starého papíru

25. 11. - 29. 11. konzultační týden tzv. triády, bližší informace v Komensu v Bakalářích

21. 11. Den otevřených dveří

16. 11. 2019 v sobotu podzimní brigáda na školní zahradě

8. 11. Vánoční focení - 1. stupeň (pro zájemce)
- proběhne v pátek od 8:00
- vybraná sada pro všechny děti je Vánoční lampička
- cena sady je 270,- Kč

1. 10.  Pohár starosty Prahy 4 v přespolním běhu (Krčský les)

náš Kryštof Doubrava získal diplom za 2. místo v kategorii: 1. třída žáci

16. 10. Preventivní program PČR (prapor. Bican) - Městská policie x Policie české republiky - policisté, uniforma, vybavení, kontakt,...

25. 10. Halloween akce pro žáky 1. stupně orientovaná na anglický jazyk - program pořádá třída 9. A  v malé tělocvičně  pod vedením paní učitelky H. Hladíkové

Florbalová škola Bohemians - ukázková hodina s nabídkou kroužku florbalu organizovaného na naší škole pro žáky prvního stupně

Září

2. 9.  Slavnostní zahájení školního roku

2. a 3. 9. Seznámení se školním řádem a pravidly bezpečného chování

16. 9. Jednání se psy - program v rámci prevence speciálních patologických jevů pořádá organizace ZA OBZOR - jak se chovat při setkání s cizím psem a o tom, jak nám pes dává najevo, co si můžeme ještě dovolit a co je již nevhodné

18. 9. Třídní schůzky od 17:00 hodin

Vítám Vás na stránkách naší třídy 1.A.

Na těchto stránkách najdete zprávy o akcích třídy, informace z dění ve třídě. Harmonogram školního roku, novinky a další obecné informace najdete v konkrétních odkazech webu školy.

Všechny průběžné informace budeme sdílet prostřednictvím Komens, též pomocí emailu.

Konzultace

Vážení rodiče, doufám, že se nám bude dobře spolupracovat a hned na úvod vás upozorňuji na čas možné konzultace, kdy budeme moci individuálně po předchozí telefonické/emailové domluvě řešit výchovné a vzdělávací problémy našich dětí. Jedná se o úterý od12:00 do13:00  hodin. Podle potřeby se můžeme domluvit i na jiné době.