Školní rok 2019/2020

Třídní učitelka: Mgr. Romana Bartošová

Anglický jazyk: Mgr. Natálie Janíčková a Mgr. Kateřina MIlerová

Kmenová třída: učebna č. 152

Vítám Vás na stránkách 4.B v novém školním roce. Na těchto stránkách najdete stručný přehled informací o akcích třídy. Harmonogram školního roku, novinky a další informace jsou vždy aktuálně na konkrétních odkazech webu školy.

Všechny průběžné informace, klasifikaci budeme sdílet prostřednictvím Komens, omluvenky a SOS zprávy prosím na mobilní telefon.

________________________________________________________________________

Vážení rodiče a žáci - čtvrťáci,

prožili jsme úvodní 2 týdny v letošním školním roce. Máme mezi sebou 4 nováčky, kteří se zapojili  do plného školního  a třídního provozu. Sdíleli jsme prázdninové zážitky. Zabydleli jsme se ve stejné třídě, jako v loňském roce, společně jsme stanovili pravidla třídy. Díky Honzovi budeme mít i zvířecího kamaráda, ve středu se byl představit a sklidil mimořádný úspěch. Také nám třídu oživí akvárium.

Máme za sebou preventivní program, jak se chovat při setkání s cizím psem a jak nám tito čtyřnožci signalizují, co můžeme a co je již nevhodné. Program hrazen školou.

V příštím týdnu se potkáme na třídních schůzkách - ve středu 18.9. 2018 od 17:00.

Ceny pracovních sešitů v letošním školním roce - pro čtvrtý ročník jsou:

Český jazyk          I.díl: 73,-Kč

II.díl: 73,-Kč

Přírodověda PS:           54,- Kč

Matematika 3 díly:    á 54,- Kč

Happy Street 2:            290,-Kč

..................................................

Celkem                       652,- Kč

Děti mají rozdané  v letošním roce všechny učebnice, všechny díly.

Průběžné informace, omluvenky, známky, najdete v prostředí Bakaláři - Komens. Pokud byste měli obtíže s přihlášením, prosím obraťte se na ZŘŠ Mgr. Jana Vondrouše, který vždy pomůže, nebo vygeneruje nová přístupová hesla.

Některé děti ještě nemají doplněné sešity, prozatím si píší na volné papíry, je třeba doplnit do sešitů.

Těším se na shledanou

Romana Bartošová

Sledovat změny na této stránce