Školní rok 2022/23

Třídní učitelka: Mgr. Bc. Ondřej Žůrek

Kmenová třída: učebna č. 178 (učebna M, 4. patro)

Jednotná přijímací zkouška 2023

Všem žákům 9.A, kteří jdou zítra a v pátek k přijímacím zkouškám, přejeme hodně štěstí!

Harmonogram II. pololetí

3. 2. - Pololetní prázdniny

23. 2. - Focení na ročenky

1. 3. - Deadline pro odevzdání přihlášek na SŠ

13. - 19. 3. - Jarní prázdniny

23. 3. - Den otevřených dveří na ZŠ s RVJ Jeremenkova

24. 3. - Noc s Andersenem - program zajišťuje p. uč. Kasan s vybranými žáky 9. ročníků

6. 4. - Velikonoční prázdniny

17. - 21. 4. - Individuální třídní schůzky formou triád (vždy po předchozí domluvě s daným vyučujícími)

22. - 27. 5. - Poznávací zájezd do Španělska (vybraní žáci)

30. 6. - Předávání vysvědčení za II. pololetní šk. roku 2022/2023

Výsledky XII. ročníku soutěže Kostka –⁠⁠⁠ SPŠS Betlémská

Každý rok se žáci 9. ročníků účastní soutěže Kostka, kterou již podvanácté pořádá Střední průmyslová škola strojnická. Cílem soutěže je vždy upravit duralovou krychličku o hraně 2 cm dle přesně daných pravidel tak, aby mohla sloužit jako běžná šestistěnná hrací kostka. Letos se z naší školy zapojilo rekordních 16 deváťáků, jejichž výrobky byly v průběhu velice dobře hodnoceny.

Nakonec jsme na prvním místě bodovali hned dvakrát, nejvyšší počet 36 bodů získala Alena Kyjaková z 9.A a Eliška Dubská z 9.B! Obě se v pátek 16. prosince účastnily slavnostního předávání cen v ředitelně SPŠS Betlémská.

Schola Pragensis 2022

Ve čtvrtek 24. listopadu se žáci 9.A a 9.B účastnili veletrhu pražských středních škol Schola Pragensis, který se tradičně tradičně koná v pražském Kongresovém centru.

Sledovat změny na této stránce