Ve čtvrtek 23.3. se konalo poslední setkání s budoucími prvňáčky

Tematicky zaměřeno na jaro a Velikonoce. Děti si vyrobily narcisku, vybarvily obrázek, dostaly kraslici ve slepičce a diplom za absolvování některého ze šesti našich tematických přípravných programů pro předškoláky.

Teď už nás čeká zápis 12. a 13.dubna.

Moc se těšíme na všechny děti z přípravky!

Předposlední setkání budoucích prvňáčků bylo na téma jazykových hnízd

Děti si vybarvily vlajky a naučily se barvy anglicky, německy a španělsky. Zúčastnil se rekordní počet 12 žáků, kteří si s námi i tancovali na masopustními karnevalu ve školní jídelně.

Příští jarní setkání je poslední před zápisem a proběhne 23.3.

Těšíme se na hojnou účast dětí!

Mohou přijít i ti, co u nás ještě nebyli, ale i ti,co k nám na setkání chodí pravidelně od října.

Na téma zima a zimní radovánky proběhlo další setkání budoucích prvňáčků

Děti měly mnoho zajímavých úkolů, například vystříhat části obrázku a poznat rozdíly, sestavit sněhuláky a posadit je do zimní krajiny podle plánku.

V únoru se budeme těšit na jazyková hnízda

Zpráva ze tří setkání První třídy nanečisto

První setkání bylo podzimní a seznamovací se školou a s paní učitelkami.

Druhé bylo s pohybovou aktivitou v tělocvičně, kde předškoláci plnili úkoly na stanovištích.

Třetí setkání ve vánočních dílnách si vyrobili svícny s domečky v zimní krajině a zvířátka.

V měsíci lednu se podíváme na zimní období kolem nás.

V únoru se těšíme na setkání v jazykových hnízdech s angličtinou, němčinou a španělštinou.

i v letošním roce jsme pro vás připravili cyklus s názvem škola Nanečisto pro budoucí prvňáčky. Přesný harmonogram jednotlivých setkání ještě připravujeme. Níže posílám pozvánku ve formě plakátu, kde naleznete jednotlivé datumy setkání a kontakt na organizátorku paní Mgr. Ivanu Zimmelovou.

1. setkání Hola, hola, škola volá! 13. 10. 2022
2. setkání Sportovní hrátky v tělocvičně 10. 11. 2022