Přejít k hlavnímu obsahu

Informace pro přijímání na střední školy a konzervatoře ve školním roce 2022/2023

Předkládaná informace poskytuje aktuální informace o přijímacím řízení ke vzdělávání konaném ve školním roce 2022/2023 pro přijetí ke vzdělávání do 1. ročníku středních škol nebo konzervatoří v návaznosti na změny v přijímacím řízení přijaté v předcházejícím období.
Právní úprava přijímacího řízení, tiskopisy přihlášek ke střednímu vzdělávání a další informace jsou uvedeny na stránkách MŠMT v odkazu umístěném níže a dále na stránkách Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání.
Rodiče žáků 9. ročníků obdrželi brožuru Průvodce devítkou 2022 – 2023, kde je přehled důležitých informací, které se váží k období deváté třídy a dalšího studijního a profesního směřování po základní škole.

Schůzka k volbě povolání je na naší škole naplánována na 15. 11. 2022 v 17. 00 hodin ( včetně zájemců o víceletá gymnázia).

Doporučujeme sledovat na školách Dny otevřených dveří a jít se na školy podívat. Cenné informace poskytne veletrh škol Schola Pragensis v Kongresovém centru, který se koná ve dnech 24. 11. – 26. 11. 2022.

 

Poradenství k volbě povolání poskytne kariérní poradkyně RNDr. Ilona Denisová.

https://www.msmt.cz/vzdelavani/stredni-vzdelavani/prijimani-na-stredni-skoly-a-konzervatore

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2023 Created by SnowSoft