Přestup dítěte do školy

(i v průběhu školního roku)

pokud vybíráte školu pro své dítě a nejste ještě rozhodnuti, navrhujeme vám, abyste se s naší školou seznámili některým z těchto způsobů:

• Kontaktujte třídní učitelku (e-mailové adresy jsou na našem webu) a domluvte si návštěvu vyučování. Návštěvu můžete absolvovat sami nebo s dítětem.
  • Přijďte na Den otevřených dveří nebo na některou školní akci určenou veřejnosti (termíny zveřejňujeme na našem webu).
  • Přijďte se informovat k vedení školy, konzultační hodiny máme uvedeny na webu. Pokud vám tento termín nevyhovuje, napište nám a dohodneme si jiný.

Při neohlášené návštěvě se může stát, že se vám pro jiné pracovní povinnosti nebudeme moci věnovat.

Pokud jste si naší školu už vybrali a chtěli byste k nám své dítě přihlásit, prosíme vás, abyste postupovali podle níže uvedených pravidel. Změna školy je důležité životní rozhodnutí a vaše dítě si zaslouží, abychom se mu plně věnovali.

Přijďte s dítětem v dobu, která je vyhrazena pro přijímání nových žáků. Pokud vám termíny uvedené na webu nevyhovují, napište nám, abychom si domluvili jiný termín. Při neohlášené návštěvě děti nezapisujeme.

Součástí přijímacího procesu je

• seznámení s učiteli (třídní učitelka, výchovná poradkyně, vedení školy)
  • orientace v budově (krátká prohlídka školy)
  • přihlášení ke stravování (pokud bude dítě chodit na obědy) /files/dokumenty/Přihláška do školní jídelny.docx