Přejít k hlavnímu obsahu

Přijímací pohovory do budoucích šestých tříd s rozšířenou výukou jazyků pro školní rok 2022/2023

Vážení zájemci o přestup na ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003,

v případě zájmu o přestup do naší základní školy do 6. ročníku od školního roku 2022/2023, bychom vás rádi informovali o skutečnosti, že dne 7. 6. 2022 proběhne v čase 9.00 - 13.00 hod. motivační pohovor budoucích žáků s vyučujícími cizích jazyků. Nejedná se o formu zkoušení, přestup bude umožněn všem žákům. Jedná se pouze o formu seznámení vyučujících s žáky a seznámení žáků s naší školou.

V případě žádosti o přestupu prosím vyplňte Žádost o přestup a vyplňte také prosím rezervační formulář zde.

O potřebě dalších dokumentů, které budou třeba dodat před nástupem dítěte do školy před 1. zářím 2022, vás budeme informovat na dané schůzce.

Těšíme se na všechny zájemce, kteří s námi chtějí objevovat svět cizích jazyků.

Mgr. Jan Vondrouš

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft