Pronájmy prostor školy

Vážení zájemci o pronájem školních prostor. Vzhledem k aktuální výši inflaci a zdražování v oblasti energií a provozu školní budovy, jsme nuceni pro příští školní rok zvýšit ceny pronájmů. Jedná se především o zdražení za pronájem tělocvičen a také tříd. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám nadále zachováte přízeň. Děkujeme také za realizaci zájmových aktivit pro žáky naší školy.

Jak postupovat v případě zájmu o podnájem  sportovních prostor či vyhrazených učeben

Máte-li zájem o pronájem sportovišť či učeben, zašlete nám předběžnou písemnou objednávku s fakturačními údaji, požadavky na konkrétní období, sportoviště/učebnu/jídelnu, vyplňte kalendář na rok 2023-2024 s vyznačením požadovaných hodin, uveďte celkový počet hodin za celé období, účel pronájmu (podnikatelský/ IČ, neziskovka, zapsaný spolek apod., neziskové soukromé aktivity), a kontakt, abychom se vám mohli ozvat s přiravenou smlouvou.

Všem dlouholetým partnerům jsou rezervovány stálé dny a časy dle předběžné telefonické dohody.

Objednávky zasílejte na mailovou adresu

pronajmy@zsjeremenkova.cz

Kalendář na rok 2023-2024 s možností vyznačení požadovaných hodin můžete nalézt ke stažení níže ve formátu PDF (žlutě vyznačené hodiny označují dny, kdy škola bude uzavřena):

Kalendář 2023

Kalendář 2024

Ceny pronájmů od 1.9.2022

Malá tělocvična

Prostorově méně náročné sporty je možno realizovat v malé tělocvičně (172 m2). Pronájem je možný v době mimo výuku a sportovní kroužky. Nutná obuv se světlou podrážkou.
Cena: 1 hodina pronájmu - 400,- Kč/hod.

Velká tělocvična

Ve velké tělocvičně (312 m2) je možno realizovat zejména míčové hry a jiné prostorově náročné sporty, jako je košíková, volejbal, floorbal a gymnastika. Pronájem je možný v době mimo výuku a sportovní kroužky. Nutná obuv se světlou podrážkou.

Cena: 1 pronájmu -  500 Kč/hod.

Venkovní hříště s umělým povrchem

Všestranné využití, opět v době mimo výuku a kroužky. Není možné používat kolíkovu obuv, tretry. Cena 500,-Kč/hod. Možno také zapůjčit pouze polovinu hřiště za 250,-Kč/hod.

Malé venkovní hříště s umělým povrchem

Všestranné využití, opět v době mimo výuku a kroužky. Není možné používat kolíkovu obuv, tretry. Cena 250,-Kč/hod.

Běžecká dráha s umělým povrchem

Dráha a doskočiště jsou vhodné pro atletiku.  Cena 100,-Kč/hod.

Ceny pronájmu za tělocvičny, posilovnu a hřiště jsou včetně šaten a sprch.

Učebny - pronájmy učeben kromě posluchárny jsou možné pouze do 18.00 hodin

• učebna 200,- Kč/hod.
  • dílny s ponky - 300,-Kč/hod.
  • počítačová - 400,-Kč/hod.
  • posluchárna pro 50 osob s dataprojektorem a plátnem - 500,-Kč/hod. - pronájem možný max.do 19.00 hodin

Školní jídelna - pronájem je možný pouze od 15.00 do 18.00 hodin

Kapacita a možnost téměř libovolného uspořádání stolů se nabízí zájemcům po skončení běžného provozu, cca od 15.00 hodin. Cena pronájmu je 300 Kč na hodinu. Vhodné pro pořádání schůzí, rautů apod.