LVK 2019 - Javoří mlýn (Velká Úpa)

Ke stažení: PROHLÁŠENÍ RODIČŮ (odevzdáte u autobusu)

Sraz: pondělí 21. 1. 2019 v 8:00 (odjezd v 8:30)   Příjezd: pátek 25. 1. v odpoledních hodinách  (přibližně 12:30)

Cena: 2680,-

- 1980 Kč./žák (5 dní, 4 noci) za ubytování s plnou penzí
(penzion Javoří mlýn, Velká Úpa 206, Pec pod Sněžkou 542 21)

- 700 Kč./žák za dopravu autobusem od budovy školy k penzionu a zpět ke škole (při počtu 40 žáků)

Splatnost do 1. 12. 2018 na účet školy.

Číslo účtu 67388329/0800                   VS: 444 + ČÍSLO ŽÁKA

Povinné vybavení:

- sjezdové lyže a hole (ve vaku), lyžařské boty, sjezdové brýle, lyžařská přilba, 2 páry lyžařských rukavic, 2 páry lyžařských ponožek

- teplé oblečení na svah (je lepší mít více tenčích vrstev), čepice

- přezůvky a volnočasové oblečení do chaty

- hygienické potřeby, pravidelně užívané léky v dostatečném množství, ručník, pyžamo, dostatečné množství spodního prádla a ponožek

- vybavení pro turistiku (pro případ nepříznivých sněhových podmínek), pevné turistické nepromokavé boty (NE tenisky!)

- peníze na vleky (dle předpokladu cca 1780/3dny, více informací o cenách jízdenek naleznete na https://www.skiresort.cz/media/uploads/cenik_pro_skolni_skupiny_zima_2018_19.pdf)

Doporučené vybavení:

- jelení lůj, krém na obličej, základní léky, náplasti

- kniha, karty, společenské hry, peníze na občerstvení

- sluneční brýle

- lyžařské chrániče/páteřáky

Organizace a náplň LVK se řídí vyhláškou ministerstva školství, kurz tedy není rekreací s volným lyžováním. Za plnění cílů výcviku zodpovídají instruktoři a vedoucí kurzu.

- Cílem kurzu je naučit studenty správným základním dovednostem na sjezdových lyžích a vštípit jim zásady bezpečného chování na horách a při lyžování. Součástí kurzu jsou rovněž přednášky o lyžařské výzbroji a výstroji a o způsobu jejich výběru.

- Po celou dobu kurzu platí školní řád a řád lyžařského kurzu. Jejich nedodržování bude potrestáno v souladu s těmito řády.

- Nákup permanentek na vleky zabezpečí vedoucí lyžařského kurzu.

- Rodiče žáka zodpovídají za kontrolu funkčnosti a seřízení vázání.

- Kurz bude v rámci možností ukončen závody ve slalomu.

U autobusu každý účastník kurzu předloží průkaz zdravotní pojišťovny a prohlášení rodičů o zdravotní způsobilosti dítěte.