Přejít k hlavnímu obsahu

1. zasedání školské rady ve školním roce 2020/2021, dne 30. 9. 2020

níže naleznete zápis z jednání školské rady a prezenční listinu.

Zápis z jednání školské rady

Prezenční listina

Volby do školské rady z řad zákonných zástupců

včerejším dnem bylo ukončeno hlasování do školské rady z řad zákonných zástupců. Hlasování skončilo 18. 9. 2020. Bylo odevzdáno celkem 141 hlasů, což je více než 1/3 hlasujících. Volby jsou tedy platné a gratulujeme ke zvolení panu Ing. Marku Smatanovi.

Níže přikládáme graf zisku hlasů v hlasování:

Mgr. Jan Vondrouš

z důvodu zhoršující se epidemiologické situace v České republice jsme se rozhodli zrušit plánované třídní schůzky dne 16. 9. 2020. Volby do školské rady proběhnou online přes google formulář.

Do školské rady zřízené při základní škole, mohou volit pouze zákonní zástupci nezletilých žáků základní školy, případně zletilí žáci základní školy. Prosíme vás o vyplnění formuláře za každého ze zákonných zástupců.

Hlasovat můžete do pátku 18. 9. 2020. Hlasování sbírá vaše e-maily. Povinné pole je jméno a příjemení. Povinně vybíráte pouze jednoho z kandidátů.

Medailonky kandidátů naleznete níže.

Děkujeme za spolupráci.

Školská rada ZŠ s RVJ Jeremenkova

dle zák. 561/2004 Sb. § 167 z důvodu uvolněného místa za člena školské rady z řad zákonných zástupců proběhnou dne 16. 9. 2020 doplňovací volby do školské rady.

Oznámení zde

Medailonky kandidátů zde

Složení školské rady:

Za školu:

Mgr. Kateřina Santolíková

Mgr. Ondřej Žůrek - předseda

Za zřizovatele:

Patrik Opa MBA

Věra Henzlerová

Za zákonné zástupce:

Mgr. Simona Haládiková

Ing. Marek Smatana

Dne 23. 4. 2019 se konaly dopňující volby z řad zákonných zástupců do školské rady. Zde je zápis z voleb:

Dne 7. 3. 2019 se konaly doplňovací volby z řad pedagogických pracovníků do školské rady.

Zde je zápis z voleb.: /files/downloads/subslozka/Školská rada - zpráva z voleb z řad pedagogických pracovníků 7.3.2019.docx

/files/downloads/subslozka/protokol 7. 3.2019.pdf

Dne 13. 12. 2018 se konalo mimořádné zasedání školské rady. Zde je zápis z jednání.

/files/Dokumenty/Zápis z jednání školské rady.pdf

Volby 2018

Dne 25. 4. 2018 proběhly v ZŠ s RVJ Praha 4, Jeremenkova 1003 doplňující volby do školské rady z řad zákonných zástupců.

Volilo celkem 205 zákonných zástupců, čímž byla splněna podmínka účasti alespoň jedné pětiny oprávněných voličů z řad zákonných zástupců.

Neplatné hlasovací lístky - 2

Mgr. Simona Haládiková obdržela 66 hlasů

Ing. Hana Horejsková obdržela 47 hlasů

Ing. Martin Mareček obdržel 26 hlasů

prof. MgA. Martin Štoll, PhD. obdržel 64 hlasů

Do školské rady z řad zákonných zástupců byla zvolena Mgr. Simona Haládiková s celkovým počtem 66 hlasů.

Kandidátům a voličům děkujeme za účast v doplňujících volbách.

Vítězné kandidátce gratulujeme a těšíme se na spolupráci.

Mgr. Marta Liršová, předsedkyně ŠR

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft