Přejít k hlavnímu obsahu

Oddělení školní družiny - Klokani 3.B

Vychovatel : Vojtěch Štefan

Duben 2024

S dětmi jsme navštívili Městskou knihovnu na Mariánském náměstí. Vysvětlili jsme si, jak taková návštěva knihovny probíhá, na jakou dobu se knihy půjčují a kolik takové členství v knihovně stojí. V průběhu návštěvy si děti zahrály hry, prohlédly nabídku knihovny, anebo luštily křížovky v dětském koutku. Nakonec jsme si rozdali přihlášky, aby se případní zájemci mohli vrátit  knihy si vypůjčit.

 

 

 

 

 

 

Listopad 2023

Učíme se hrát hru BINGO.

 

Říjen 2023

Tvoříme podzimní dekorace: dýně z provázku

   

 

 

 

 

 

ZÁŘÍ 2023

Vytvářeli jsme stromy na výzdobu školní jídelny.

 

V rámci možností si ještě užíváme hezkého počasí.

 

 

S dětmi jsme se vrhli do vyrábění strašáků do pole a podzimního listí. Vyzdobili jsme jimi okna na chodbě u naší kmenové třídy.

 

 

 

 

 

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft