Kroužky pro 1. pololetí školního roku 2020/2021 - aktualizace 4. 10. 2020
4. 10. 2020

přihlašování na kroužky pořádané školou a na kroužky ve školní družině bylo ukončeno. V nejbližších dnech vytvoříme seznam kroužků, které jsou otevřeny a také zveřejníme platební pokyny. Začátek kroužků odhadujeme na pondělí 19. 10. 2020. Vše závisí na vládních opatřeních.

Na kroužky externích lektorů se můžete dále hlásit, nebo zjišťovat informace o naplněnosti kroužků.

VEŠKERÁ AGENDA SPOJENÉ S POŘÁDÁNÍM KROUŽKŮ EXTERNÍMI STRANAMI JE V KOMPETENCI EXTERNÍCH ORGANIZACÍ. ŠKOLA POUZE PRONAJÍMÁ PROSTORY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

vzhledem k tomu, že nabídka kroužků je uzavřena ve formátu PDF, rád bych vás touto cestou informoval o dodatečných informacích ke kroužkům.

1. Ke kroužku pořádanému organizací Dětské kroužky Kamarád, s. r. o. chceme dodat, že se jedná ve středu o kroužek Dílny - Kutil Junior
    Angličtina ve středu - Hravá angličtina pro 1. a 2. třída
    Bojové sporty v pátek - včetně sebeobrany
  2. Dále upozorňujeme na kroužek organizace Veselá věda - kroužek bude v naší škole probíhat v úterý od 14.00 - 15.00 hod.
  3. Doplnění k pondělnímu kroužku pro žáky školní družiny - Hrajeme si. Zde prosím doplňuji, že se bude jednat o kroužek, kde budou děti moci hrát deskové hry a bude zde probíhat čtení.
  4. Z aktuálních kroužků otevřených v rámci školní družiny je již plná kapacita v kroužcích:
    Šikovné ruce - dílničky - zde budeme sestavovat seznam dětí na základě data odevzdání přihlášky.
    Barevná věda - výtvarné pokusy - zde budeme sestavovat seznam dětí na základě data odevzdání přihlášky.
    Taneční a dramatický kroužek mají poslední volné místo.

v záložce Pro rodice → Kroužky → Kroužky 2020/2021 naleznete veškeré informace ke kroužkům, které budou probíhat na ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003.