níže naleznete nabídku kroužků pro školní rok 2020/2021. Na úvod několik zásadních informací.

• kroužky se dělí na 3. skupiny:
  1. Kroužky pořádané školou - na tyto kroužky je třeba vyplnit přihlášku v Google formuláři a následně uhradit poplatek. Uhrazení probíhá po vygenerování platby v programu Bakaláři.
  2. Kroužky pro žáky školní družiny - na tyto kroužky je třeba vyplnit přihlášku v Google formuláři. Tyto kroužky jsou určeny pouze žákům, kteří navštěvují školní družinu. Tyto kroužky jsou zdarma, poplatek je pouze u označených kroužků za materiál ze kterého děti budou tvořit.
  3. Kroužky pořádané externími organizacemi. Zde naleznete seznam kroužků, které pořádají externí organizace. Veškerou agendu k těmto kroužkům (platby, přihlášky) řešíte přímo s pořadateli kroužků.
  • Nabídka kroužků
  • kroužky probíhají od října do května (1. pololetí - říjen až prosinec, 2. pololetí leden až květen) - týká se kroužků skupiny 1 a 2.
  • přihlášení na kroužek probíhá přes Google formulář - tyká se kroužků skupiny 1 a 2
  • přihláška na kroužky pořádané školou
  • přihláška na kroužky ve školní družině
  • v přihlášce můžete označit více kroužků, platba ovšem probíhá za každý kroužek zvlášť (objeví se v Bakaláři)
  • platba probíhá přes systém Bakaláři - variabilní symbol je evidenční číslo žáka a specifický symbol je konkrétní pro daný kroužek
  • platba za daný kroužek je pololetní, výjimkou je přípravný kurz z matematiky a českého jazyka pro žáky 9. tříd, který probíhá od října do dubna - zde je platba jednorázová za celý kurz
  • s platbou prosím vydržte do momentu potvrzení, že se daný kroužek otevírá!
  • Termín vyplnění přihlášek je do 30. 9. 2020
  • V případě naplnění kapacity kroužku budou mít přednost žáci, jejichž přihláška bude vyplněna dříve.

V případě nejasností, nebo potřeby získat další informace mě prosím kontaktujte.

Mgr. Jan Vondrouš