Informace pro rodiče ze školní jídelny - zálohové platby za školní obědy za měsíc září 2022
7. 9. 2022

včera byl všem třídním učitelům poskytnut seznam s evidenčními čísly žáků školy, která slouží jako variabilní symbol pro jednotlivé platby. Toto číslo je důležité pro nové žáky školy, stávající mají evidenční čísla stejná po celou dobu školní docházky.

Tímto Vás prosíme o zaplacení záloh za stravné co nejdříve v případě, že jste tak doposud neučinili, dle zákonné vyhlášky musí vždy strávník dotovaný oběd hradit zálohou a nesmí být umožněno vydávat obědy na dluh, proto na Vás žádáme, abyste platby stravného a odevzdání přihlášek ke stravování neodkládali a učinili tak bezodkladně.

Věk

Cena oběda

Zálohová měsíční úhrada

6  -  10 let

I.

11 -  14 let

II.

15 -  18 let

III.

S podravem

Ing. Tomáš Janda - vedoucí školní jídelny

Mgr. Jan Vondrouš - ředitel školy

vzhledem k množícím se dotazům ohledně stav kont strávníků (bylo srovnáno všem na 0, - Kč a vráceny přeplatky), uvádím informace od vedoucího školní jídelny Ing. Tomáše Jandy:

Dobrý den, vážení rodiče,

dne 1. a 2. 9. 2022 budou plošně vydávány všem strávníkům obědy ve standardním režimu bez ohledu na přihlášení a párování plateb. Prosíme Vás o trpělivost při párování plateb na nový školní rok 2022/2023. Stavy kont strávníků začnete vidět v novém školním roce po odevzdání přihlášky ke stravování na školní rok 2022/2023 v souladu s řádem školní jídelny až budete přihlášeni ke stravování. Děkujeme za pochopení ????

rád bych vás informoval o skutečnosti, že v tomto týdnu budeme zasílat přeplatky za platby školních obědů za školní rok 2021/2022. Z technických důvodů došlo k prodloužení termínu splatnosti. Nyní máme vše připraveno a budeme tento týden rozesílat platby na vaše účty.

Pro příští školní rok jsme nuceni z důvodu zdražení potravin navýšit ceny obědů žáků školy. V tuto chvíli počítáme s navýšením o 3, - Kč v každé věkové kategorii.

Informace k platbám naleznete v nejbližších dnech na stránkách školy v sekci jídelna.

Noví žáci a žáci 1. ročníku budou školní obědy v případě zájmu o stravování ve školní jídelně hradit až po 1. 9. 2022. Po obdržení variabilních symbolů a platebních informací.

Přeji pěkný zbytek druhé poloviny prázdnin a těšíme se na všechny 1. 9. 2022