Inspirujte se - Oživíme Česko - ocenění v soutěži
26. 9. 2022

níže vám postupuji text od paní vychovatelky Lucie Heringové a paní učitelky Elišky Svobodové, které se společně s žáky školy zúčastnily soutěže: Inspirujte se - oživíme Česko, jejíchž hlavním partnerem byla VZP.

Účast ve výtvarné soutěži Oživíme Česko - Inspirovali jsme se

V loňském školním roce se žáci prvních, druhých, pátých a šestých ročníků zúčastnili výtvarné soutěže s názvem Oživíme Česko, kterou organizovala Pojišťovna VZP a. s. Jejich úkolem bylo přečíst si nebo vyslechnout příběhy seniorů a následně je výtvarně zpracovat. Některé příběhy byly o dětství, jiné zase o sportovních výkonech nebo o oslavě narozenin. Za účast v soutěži jsme do družiny získali šest pohádkových knih k rozvoji čtenářské gramotnosti dětí. Během letních prázdnin byla soutěž ukončena a vyhodnocena. Naše škola vyhrála finanční dar v hodnotě 10 000 korun, za které jsme pořídili přenosný reproduktor na školní akce. Žáci, jejichž výtvory v soutěži uspěly, navíc získali tištěnou knihu Inspirovali jsme se, ve které jsou jejich kresby otištěné. Mezi tyto žáky patří Matúš Rusnák, Lucie Nováková, Eva Celebi, Anna Markupová, Adam Řezáč, Magdaléna Kučová, Rozálie Fuitová, Matyáš Vacek, Soňa Marečková, Linda Soukupová a Karolína Smatanová. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci ZŠ Jeremenkova!

Lucie Heringová a Mgr. Eliška Svobodová

Odebírat noviky typu "Soutěže/ocenění"