Školní bufet

Prodej zahájíme v roce 2019, žákům bude bufet k dispozici vždy o velké přestávce.

Vštěpujeme dětem přístup, že nežijeme proto, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili.

Nechceme rozhodně prodávat sladkosti a nezdravé výrobky, chceme vést děti ke zdravému a chutnému stravování a zároveň jim zpestřit den něčím chutným i zdravým.

Budeme nabízet šmakounové výrobky, mléčné výrobky, v případě vašeho zájmu můžeme prodávat i mléko kravské, kozí, sojové, kokosové, bezlaktozové. Budeme rádi, když nám dáte vědět, zda máte zájem i o tato mléka.

Rádi bychom nabízeli ovoce a zeleninu, mrazem sušené ovoce bez jakýchkoliv konzervantů, které je chutné samotné nebo i v bílých jogurtech, ovocné tyčinky, jednáme o dodavateli zeleninových salátů.

K vodám a minerálkám přibereme mošty.

A pro ty, kteří ráno zjistí, že doma zapomněli např. kapesníčky, lůj či i hygienické potřeby, zajistíme i toto.

Prozatím lze v recepci zakoupit pití - vodu a přírodní šťávy, sušené ovoce a tyčinky z ovoce, ořechů a medu.

Pište nám na školní mail jídelna@zsjeremenkova.cz, těšíme se na vaše podněty a názory.