Život dětem
30. 3. 2022

níže naleznete poděkování našim žákům, rodičům a zaměstnancům za výběr více než 7 tisíc Kč na podporu organizace život dětem.

Aktuálně probíhají Jarní Srdíčkové dny u paní učitelky Novotné Ludmily. Předměty lze zakoupit ve třídě 1.A - 2. patro učebna číslo 126.

Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy, Jeremenkova 1003, Praha 4 za účast v zimních Srdíčkových dnech 2021 a za finanční částku 7 680 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Částka bude použita na pomoc dětem se závažnými onemocněními, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a to konkrétně na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, na úhradu zdravotnického materiálu, speciální výživy, rehabilitačních pobytů apod. Děkujeme Vám, že nám pomáháte proměnit dětské slzy v úsměv.

www.zivotdetem.cz

Odebírat noviky typu "Pomáháme"