Zrušení společných třídních schůzek dne 19. 1. 2022
11. 1. 2022

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v České republice, jsme se rozhodli pro zrušení společných třídních schůzek dne 19. 1. 2022 od 17.00 hod. v kmenových třídách s výjimkou 9. tříd (třídní učitelé budou dané třídy informovat).

V případě potřeby promluvit si s vyučujícím nabízíme možnost individuálních konzultací (osobní formou, telefonicky, emailem, nebo prostřednictvím Google Meet).

Pro konzultace je vyhrazen týden od 17. - 21. 1. 2022. Všechny konzultace proběhnou po předchozí domluvě. Prosím o respektování pracovní doby pedagogických pracovníků.

Schůzka vedení školy s výborem KPZŠ proběhne. O schůzce výboru KPZŠ a třídních důvěrníků bude třídní důvěrníky informovat prostřednictvím emailu předseda výboru Ing. Pavel Poucha.