Zápis do 1. tříd pro školní rok 2019/2020
25.3.2019

Vážení rodiče budoucích žáků 1. tříd pro školní rok 2019/2020,

 

V sekci dokumenty ke stažení můžete najít dokumenty, které můžete před příchodem na zápis vyplnit doma. V případě nejasností můžete dokumenty rovněž vyplnit ve dnech konání zápisu (všechny dokumenty budou zde k dispozici vytištěné).

 

 

V případě zájmu o zápis dítěte k povinné školní docházce budete potřebovat vyplnit následující dokumety:

  • zápisní list dítěte 1. ročníku.
  • žádost o přijetí k základnímu vzdělávání.

V případě zájmu o odklad budeme potřebovat vyplnit následující dokumenty:

  • žádost o odklad povinné školní docházky a přiložit nutné dokumenty (najdete v sekci pro rodiče zápis do 1. tříd).

V případě zájmu o zápis dítěte k povinné školní docházce před dovršením 6 let věku budete potřebovat následující dokumenty:

  • zápisní list dítěte 1. ročníku.
  • žádost o přijetí k základnímu vzdělávání.
  • žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání před dovršením 6 let věku a přiložit nutné dokumenty (najdete v sekci pro rodiče zápis do 1. tříd).

 

Ve dnech 3. a 4. dubna 2019 proběhne na naší škole zápis budoucích žáků 1. tříd na Základní škole s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003.

 

Zápis probíhá oba dva dny a to vždy v časech od 14.00 hod. do 18.00 hod. V případě zájmu o konkrétní čas můžete využít tabulky, která je uvedena v odkazu a zapsat se na určitou hodinu den. Časy jsou orientační. Můžete nahlédnout do tabulky v případě, že vložíte heslo, které vám poskytne Mgr. Jan Vondrouš na níže uvedené emailové adrese. Poté můžete oznámit emailem, který z časů chcete rezervovat, nebo zanechat v tabulce komentář s potřebnými údaji pomocí dialogového okna v pravém horním rohu (zanechat komentář).

 

Zápis se skládá z formální části (vyplnění potřebných dokumentů) a motivační části (hravou formou poznávání školy). Motivační části se nemusí dítě povinně zúčastnit. Dítě nemusí být rovněž u zápisu přítomno. Veškeré informace k zápisu najdete v tomto odkazu, nebo zde ve formě pdf

 

Pro další informace můžete kontaktovat:

Mgr. Jan Vondrouš - jan.vondrous@zsjeremenkova.cz (formální část zápisu)

Mgr. Alena Nývltová - alena.nyvltova@zsjeremenkova.cz (motivační část zápisu).


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož