Přejít k hlavnímu obsahu

Výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022
4.5.2021

Vážení rodiče,

dnes byl do vývěsky školy (vývěska na sloupu u vchodu do školy) vyvěšen seznam registračích čísel žáků, kteří jsou přijati k základnímu vzdělávání v ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003 pro školní rok 2021/2022. V případě, že jste zapomněli své registrační číslo, nebo potřebujete dovyřešit záležitosti týkající se zápisu či odkladu do 1. ročníku, kontaktujte prosím organizátorku zápisu, paní zástupkyni Mgr. Martu Liršovou - marta.lirsova@zsjeremnkova.cz

Tento seznam naleznete také na tomto odkazu:

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022

 

Rádi bychom vás také poprosili o vyplnění rezervačního formuláře na tomto odkazu, který bude sloužit jako potvrzení skutečnosti, že do školy skutečně k 1. 9. 2021 máte zájem nastoupit. Dále můžete vyplnit preference, zda chcete navštěvovat třídu s konkrétním žákem (např. spolužák ze školky, kamarád).

Jsou vytvořeny 3 rezervační místnosti po 20 volných místech (1.A, 1.B a 1.C) z důvodu, že plánujeme otevřít celkem 3 první třídy.

Na vyplnění formuláře necháváme celý měsíc květen. Následně naplánujeme setknání v měsíci červnu, a to formou návštěvy dětí a vás rodičů u nás ve škole, kterou se pokusíme nahradit chybějící školu Nanečisto a také vás seznámíme s paní učitelkami třídními. Vše závisí na vývoje epidemiologické situace v České republice.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE A VÝBĚR DANÉ PRVNÍ TŘÍDY NENÍ PRO VEDENÍ ŠKOLY ZÁVAZNÉ. VEDENÍ ŠKOLY PŘIHLÉDNE K VAŠIM PREFERENCÍM, ALE JE V KOMPETENCI ŘEDITELE ŠKOLY ROZDĚLIT ŽÁKY DO JEDNOTLIVÝCH TŘÍD V ZÁVISLOSTI NA DODRŽENÍ HOMOGENITY TŘÍDY Z POHLEDU: POČTU ŽÁKŮ VE TŘÍDÁCH, ROZDĚLENÍ CHLAPCŮ A DÍVEK A PERSONÁLNÍCH MOŽNOSTECH ŠKOLY.

Děkujeme za projevený zájem o vzdělávání na naší škole a těšíme se na budoucí spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft