Přejít k hlavnímu obsahu

Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2024/2025
2. 5. 2024

Vážení rodiče budoucích žáků 1. ročníků na Základní škole s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003

 

 

Níže naleznete PDF soubor s výsledky zápisu uchazečů do 1. ročníku. Uchazeči jsou seřazeni dle registračních čísel, které jste obdrželi na přihlášce při zápisu.

Výsledky zápisu uchazečů do 1. ročníku

 

 

Zároveň vás prosíme o vyplnění rezervačního formuláře v programu Reservando, který naleznete pod následujícím odkazemhttps://zsjeremenkova.reservando.cz/#!/bookings/full/2067/2024-09-02

Formulář slouží k vyjádření závazného nástupu do 1. ročníku od školního roku 2024/2025. Ve formuláři také můžete vyplnit, zda máte zájem o zařazení budoucího žáka prvního ročníku s jiným žákem např. z MŠ.

 

Termín pro vyplnění je stanoven do 30. 6. 2024. Prosíme vás o spolupráci, aby se nám ukázala reálná orientační čísla s kolika budoucí žáky prvního ročníku máme počítat. V případě vyššího zájmu jsme připraveni otevřít 3 první třídy.

 

S vyučujícími, které jednotlivé třídy povedou od září 2024, vás seznámíme během letních prázdnin, kdy vás budou kontaktovat na emailech, které jste uvedli při zápisu. V kontaktním emailu vám sdělí den konání seznamovací neformální třídní schůzky, která proběhne v posledním týdnu v srpnu, tj. 26. – 30. 8. 2024. Pokud by se někdo takové schůzky nemohl zúčastnit, nemusí se obávat, všechny informace týkající se chodu školy budeme také sdělovat na schůzce s vedením školy, která proběhne 2. 9. 2024 v 9.00 hod.

 

Pokud již nyní víte, že nemáte v plánu nastoupit ke vzdělávání v ZŠ Jeremenkova, dejte prosím tuto informaci vědět paní zástupkyni Liršové na email: marta.lirsova@zsjeremenkova.cz

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na budoucí prvňáčky.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft