Praha je nadále v oranžové stupni pohotovosti
4.9.2020

Vážení rodiče,

zde uvádíme odkaz na webovou stránku v zdravotnictví, kde se hovoří o nových protiepidemiologických opatřeních v souvislosti se šířením nákazy Covid-19.

Citace: „Od 14. září bude zavedena povinnost nošení roušek také ve společných vnitřních prostorech škol (ZŠ, SŠ a VŠ), např. chodby, s výjimkou mateřských škol. Povinnost nosit roušku se nevztahuje na učebny, třídy, tělocvičny a kabinety."

 

 

 

 

Na základě tohoto rozhodnutí oznamuji, že:

  • všechny dospělé osoby (zákonní zástupci, rodina, příbuzní, návštěvy) musí vstupovat od 14. září do budovy základní školy pouze s ochranou nosu a úst. Po příchodu do budovy doporučujeme provést dezinfekci rukou,
  • všichni žáci školy vstupují do budovy základní školy se zakrytým nosem a ústy. Roušky žáci využívají ve všech společných prostorách budovy školy (při pohybu na chodbách, při cestách na toaletu, při přesunu mezi učebnami a také při čekání v řadě na oběd),
  • žáci nemusí mít roušku při pobytu v učebně, třídě, tělocvičně a venku na zahradě.

S přáním hezkého víkendu

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

na základě informací, které máme aktuálně dostupné z facebookového profilu MŠMT vejde 14. září v platnost následující nařízení:

 

 

O dalších změnách vás budeme informovat.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

na odkazu zde můžete nalézt informace z dnešního dne zveřejněné na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Citace ze zprávy: „Praha je na hranici mezi zeleným a oranžovým stupněm, proto zatím ponecháváme jen doporučení roušek ve školách. Pokud by se situace zhoršila, museli bychom přijmout širší opatření. Budeme ji neustále vyhodnocovat. Občany Prahy prosím, aby byli maximálně odpovědní a vyhýbali se velkým akcím."

S ohledem na fakt, že je rozhodnutí nosit roušky ve školách v kompetenci ředitele školy, Vám oznamuji, že ve společných prostorách školy je doporučeno žákům nosit ochranu úst a nosu. Stejné doporučení platí pro návštěvy, rodiče a další osoby přicházející z venkovních prostor do budovy školy.

Situaci budeme sledovat a v případě změn (např. přijetí širších opatření) vás budeme informovat na webových stránkách školy.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož