Upřesnění provozu školní družiny od 7. 12. 2020
6. 12. 2020

s platností od 7. 12. 2020 se ve školní družině mění dvě věci:

1. žáci 4. tříd mají opět družinu v provozu dle standartního režimu - tj. po vyučování až do 17.30 hod.
  2. žáci 2. tříd se vrací k běžnému režimu v rámci družiny se spojují do 1. oddělení (v souladu s informacemi, které poskytlo MŠMT prostřednictvím datové schránky)

Ranní družina zůstává zatím mimo provoz, a to až do odvolání.

Děkuji za pochopení a přeji klidnou adventní neděli.

na základě nařízení MŠMT o homogennosti skupin žáků, kteří navštěvují školu, nemůžeme zajistit homogenní skupiny v rámci ranní družiny.

Ranní družina tedy nebude pro žáky v provozu.

Odpolední družina bude v provozu až do 17.30 hod.

Žáci 2. tříd budou v družinových odděleních rozděleni stejně, jako jsou rozděleni na výuku (tj. jedno oddělení žáci 2.A a jedno oddělení žáci 2.B). Více informací obdržíte od vedoucí družiny paní Hyrešové.

Děkuji za pochopení, chceme udělat maximum proto, abychom nemuseli opět zavírat školu. Proto se budeme snažit maximálně dodržet homogenní skupiny a nebudeme děti mezi třídami promíchávat.