Přejít k hlavnímu obsahu

Spolupráce ZŠ Jeremenkova a FbŠ Bohemians + letní příměstské kempy
19.4.2022

Vážení rodiče,

pomalu se blíží první výročí spolupráce základní školy Jeremenkova se sportovním klubem florbalová škola Bohemians.

K této příležitosti si vám dovolujeme sdílet článek, kteří kolegové z florbalové školy sepsali. Věříme ve společnou další spolupráci i v dalším letech.

Na závěř sdílíme vizi klubu v nejbližších měsících:

Rádi bychom udrželi současnu nabídku tréninků a kroužků. V květnu a červnu chystáme otevřené tréninky pro všechny nečleny zdarma. V novém školním roce bychom pak rádi opět zapojili nové žáky školy do našich sportovních aktivit.  

Na závěr bychom rádi pozvali všechny hráče a hráčky na letní příměstské kempy, které organizujeme, aby o svoje florbalové schopnosti a dovednosti během léta nepřišli, ale naopak, abychom je neustále zlepšovali. Nezapomínáme ani na účastníky všesportovních kroužků, pro které máme v nabídce multisportovní kempy, které se uskuteční právě v areálu školy. Více informací o příměstských táborech ZDE.

Letní příměstské tábory pro žáky ZŠ Jeremenkova!  

Během letních prázdnin bychom rádi pozvali všechny žáky ZŠ Jeremenkova na letní příměstské tábory, které na Praze 4 organizujeme. Letní tábory jsou určené dětem ve věku 3 až 15 let. V nabídce jsou dva druhy, a to florbalové tábory a multisportovní, které se zaměřují na všesportovní aktivity.    

Ke každému příměstskému táboru je nachystaný bohatý celodenní program v moderních sportovních areálech Bohemians, a to denně od 8:00 do 16:00. Děti se mohou těšit na pestrý sportovní program, kolektivní hry a také výlet. Sportovní aktivity budou probíhat pod vedením vyškolených trenérů. Kempu se zúčastní také superligoví hráči a hráčky FbŠ Bohemians. Na každého účastníka čeká také dárek. 

 

Termíny letních táborů:  

4.-8.7.2022 

11.-15.7.2022 

8.-12.8.2022 

15.-19.8.2022 

22.-26.8.2022 

 

Cena: 2500,- Kč/celý kemp nebo 600,- Kč/den. V ceně je vždy strava 2x denně (svačina a oběd), pitný režim, kvalifikovaní trenéři, pronájem veškerého sportovního materiálu, pronájem haly včetně mantinelů a ostatních sportovních pomůcek.  

Co s sebou? Oblečení do haly (tričko, kraťasy, halová sportovní obuv), oblečení na ven (přes den nás čeká i sportovní program venku) 

Přihlašovat se můžete jednoduše přes přihlašovací formulář na stránkách www.elementkempy.cz

Na všechny se moc těšíme na kempu! 

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš a FbŠ Bohemians


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft