Přejít k hlavnímu obsahu

Sleva 10% na srpnové příměstské tábory pro žáky ZŠ Jeremenkova!
22. 7. 2023

Během letních prázdnin bychom rádi pozvali všechny žáky ZŠ Jeremenkova na letní příměstské tábory, které na Praze 4 organizujeme. Letní tábory jsou určené dětem ve věku 3 až 15 let. V nabídce jsou celkem čtyři druhy dle zaměření, a to florbalový, erobikový, multisportovní a adventure camp. Ke všem příměstským táborům je nachystaný bohatý celodenní program a z velké části probíhají v areálu ZŠ Jeremenkova, a to denně od 8:00 do 16:00. Děti se mohou těšit na pestrý sportovní program, kolektivní hry a také výlet. Sportovní aktivity budou probíhat pod vedením vyškolených trenérů a lektorů. Kempů se zúčastní také
superligoví hráči a hráčky FbŠ Bohemians. Na každého účastníka čeká také dárek. 

Pro žáky ZŠ Jeremenkova jsme navíc připravili slevu 10% a pro její uplatnění stačí do přihlášky na webu  www.elementkempy.cz napsat, že je vaše dítě žákem ZŠJeremenkova.

 

Termíny letních táborů:  
14.-18.8.2023              21.-25.8.2023            28.-1.9.2023 
 
Cena: 3000,- Kč/celý kemp nebo 700,- Kč/den. V ceně je vždy strava 2x denně (svačina a oběd), pitný režim, kvalifikovaní trenéři, pronájem veškerého sportovního materiálu, pronájem haly včetně mantinelů a ostatních sportovních pomůcek.  

Co s sebou? Oblečení do haly (tričko, kraťasy, halová sportovní obuv), oblečení na ven (přes den nás čeká i sportovní program venku)  Přihlašovat se můžete jednoduše přes přihlašovací formulář na stránkách www.elementkempy.cz
Na všechny se moc těšíme na kempu! 
 
S pozdravem
Mgr. Jan Vondrouš a FbŠ Bohemians


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft