Informace pro budoucí žáky 1. ročníku - informativní schůzka s třídními učiteli
16. 5. 2023

děkujeme za potvrzovací vyplnění registračního formuláře k nástupu žáků do 1. ročníku ve školním roce 2023/2024.

V průběhu letních měsiců děti rozřadíme do jednotlivých tříd a nálesdně vás budou na emailech, které jste vyplnili v registračním formuláři kontaktovat paní učitelky třídní ohledně termínu informativní schůzky (koncem měsíce srpna), kde se s paní učitelkami setkáte na neformálním setkání.

Děkujeme všem, kteří vyplnili formulář a na budoucí žáky 1. ročníku se těšíme.

v přílozeném souboru níže naleznete seznam žáků pod registračními čísly přijatých ke vzdělávání v 1. ročníku na naší základní škole od 1. 9. 2023.

Zároveň bychom vás rádi poprosili o potvrzení nástupu žáka do 1. ročníku a o vyplnění registračního formuláře. V případě, že víte, že na naší školu nemáte v plánu nastoupit, kontaktujte prosím paní zástupkyni Mgr. Martu Liršovou na emailu marta.lirsova@zsjeremenkova.cz

Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2023/2024

Registrační formulář potvrzující nástup žáka do 1. ročníku

Na všechny budoucí prvňáčky se budeme moc těšit