Přejít k hlavnímu obsahu

Volby do školské rady - nový člen z řad zákonných zástupců
31.3.2022

Vážení rodiče,

rád bych vás informoval o skutečnosti, že novým členem školské rady z řad zákonných zástupců je paní Ing. Irena Prášilová, MBA.

Platnost jejího mandátu začne 1. 4. 2022. Školská rada je tak kompletní.

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení zákonní zástupci žáků naší školy,

v souladu s §167, odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon byly uskutečněny řádné volby do školské rady z řad zákonných zástupců. Ve volbách bylo odevzdáno pouhých 45 platných hlasovacích lístků do online formuláře.

Volby jsou tak neplatné a po neplatných volbách z podzimu rok 2021, se jedná o druhé neplatné volby do školské rady, a tak přistupuji k §167, odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon: „Nezvolí-li zákonní zástupci nezletilých žáků nebo zletilí žáci a studenti stanovený počet členů školské rady ani na základě opakované výzvy, jmenuje zbývající členy školské rady ředitel školy."

O jmenování zbývajícího člena školské rady z řad zákonných zástupců, vás budu informovat prostřednictvím třídních důvěrníků nejpozději do 31. 3. 2022.

 

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft