Přejít k hlavnímu obsahu

Provoz školy dne 27. 11. 2023
21. 11. 2023

Vážení rodiče,


vzhledem k oznámenému počtu kolegů z řad pedagogických pracovníků (učitelé a vychovatelé školní družiny), kteří se rozhodli pro aktivní zapojení do stávky dne 27. 11. 2023, vám oznamuji, že škola, školní družina a školní jídelna bude v provozu, avšak škola a školní družina v omezeném režimu. Škola se zavazuje k zachování maximálního standartu z pohledu bezpečnosti a ochrany zdraví dětí a žáků.


V návaznosti na tuto skutečnost bude dne 27. 11. 2023 probíhat výuka v omezeném režimu. Může dojít ke spojování tříd a k suplování v jednotlivých třídách.


Všichni žáci, kteří přijdou do školy mají nárok na oběd. Žákům, kteří 27. 11. 2023 do školy nepřijdou, doporučujeme si oběd odhlásit, nebo si jej přijít vyzvednout do školní jídelny do nádob. V provozu bude také školní družina a školní klub. Školní družina bude mít omezený provoz do 16 hodin. Ranní družina bude v provozu.


Výuka v kmenových třídách bude probíhat pro 1. – 3. ročník v čase 8.00 – 11.45 hod.

Výuka v kmenových třídách bude probíhat pro 4. – 9. ročník v čase 8.00 – 12.40 hod.


Vzhledem k aktivnímu zapojení do stávky všech zaměstnanců školní družiny, bude ve školní družině zajištěno suplování. Mobilní telefonní čísla pro jednotlivá oddělení budou běžně v provozu. Prosíme pouze o pochopení pro suplující zaměstnance. Provoz školní družiny bude omezen do 16 hodin.


Na základě výše uvedených skutečností vás prosíme o zvážení (především na 2. stupni) zda své dítě do školy skutečně pošlete. Získané počty žáků, kteří přijdou do školy nám značně usnadní řešení suplování a eventuální spojování tříd.


Informaci, zda vaše dítě přijde dne 27. 11. 2023 do školy prosím podávejte třídním učitelům do pátku 24. 11. 2023.

Děkuji za pochopení a věřím, že situaci v pondělí společně zvládneme.


S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft