Přejít k hlavnímu obsahu

Provoz škol od 13. 9. 2021
8.9.2021

Vážení rodiče,

na základě informací z MŠMT uvádíme k provozu školy od 13. 9. 2021 následující:

  • Od 13. 9. 2021 proto nebude ve školách a školských zařízeních platit povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.
  • Vzhledem k tomu, že v případě zhoršení epidemické situace nelze vyloučit obnovení povinnosti screeningového testování v konkrétně vymezených regionech, je na místě, aby si školy a školská zařízení ponechaly stávající zásoby Ag testů, které jim byly bezúplatně poskytnuty z centrálních distribucí (a které školy převzaly), a to nejméně do konce října 2021.
  • V případě, kdy by bylo nezbytné obnovit povinnost screeningového testování ve školách, bude podle dohody MŠMT a Ministerstva zdravotnictví tato skutečnost známá vždy nejpozději 7 dní před opětovným zahájením testování. Tato doba pak bude využita pro přípravu a zajištění distribuce potřebných testů školám a školským zařízením.

!!! Ostatní nařízení zůstávají v platnosti !!!

 

Děkujeme za spolupráci při testování, dodávání potvrzení o testování mimo školu, předání očkovacích certifikátů a veškerou snahu zvládnout testování v prvním a druhém týdnu školního roku 2021/2022

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft