Obědy pro žáky, kteří jsou na distanční výuce
9. 10. 2020

v případě, že jsou žáci 2. stupně na distanční výuce, neztrácí tak nárok na dotovaný oběd. V praxi to znamená, že aktuálně vedoucí jídelny všem žákům na dané týdny odhlásil obědy a zakázal přihlašování obědů.

V případě, že máte zájem o oběd za dotovanou cenu a chcete si jej odnést v přenosných nádobách, dodržujte prosím následující postup:

• emailem na adresu jidelna@zsjeremenkova.cz napíšete, že si chcete přihlásit obědy na daný týden, kdy je vaše dítě doma na distanční výuce a vyberete zároveň pokrm dle jídelníčku.
  • výdej obědů probíhá vždy v čase 11.00 - 11.15 hod. a to u zadního vstupu do jídelny školy z ulice Gončarenkova (vstupní červená brána)

V případě dalších nejasností či dotazů kontaktujte prosím vedoucího školní jídelny:

Vedoucí školní jídelny: Ing. Tomáš Janda tel. 725 837 664,  jidelna@zsjeremenkova.cz.