Nabídka letní školní družiny - aktualizace 22. 6. 2020
21.6.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k nízkému zájmu o letní školní družinu, bylo rozhodnuto o redukci počtu základních škol s tímto provozem následovně:

V termínu od 3. 8. 2020 do 21. 8. 2020 bude zajištěn provoz „letní" školní družiny pouze v

ŠKOLA KAVČÍ HORY - MŠ, ZŠ A SOŠS, PRAHA 4, K SÍDLIŠTI 840

celý text zde

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

rada MČ Praha 4 schválila usnesením č. 11R-379/2020 ze dne 3. 6. 2020 zajištění provozu v mateřských školách a školních družinách v období červenec a srpen 2020 (https://www.praha4.cz/k-zajisteni-provozu-v-materskych-skolach-zrizovanych-MC-Praha-4-v-obdobi-cervenec-srpen-2020-a-k-zajisteni-cinnosti-skolskych-zarizeni-pro-zajmove-vzdelavani-skolnich-druzin-v-obdobi-cervenec-srpen.html).

Mateřské školy a základní školy, které budou letní provoz zajišťovat, Vám dle jednotlivých oblastí (přehled v příloze) v nejbližší době pošlou (některé již poslaly) přihlášky do prázdninového provozu, informace o provozu MŠ a ŠD a průvodní dopis rodičům, ve kterém je uvedena Vaše prioritní „spádová letní škola“. Prosíme o předání informací rodičům ve Vaší škole.

V případě školních družin stále čekáme na stanovisko MŠMT, které by mělo být k dispozici do příštího pondělí. V návaznosti na vývoj epidemiologické situace může dojít ještě ke změnám.

Níže naleznete dokumenty od ředitelů základních škol, které budou letní školní družinu pro zájemce z naší školy.

Období červenec (7. 7. - 31. 7.) - ZŠ Na Líše

provoz letní ŠD

přihláška ŠD

obecné informace

provozní řád letní ŠD

Informace k provozu LŠD v červenci 2020 budou po 5.6.2020 zveřejněny na stránkách školy www.zsnalise.cz, další informace podáváme na tel. čísle 241 480 693 (kancelář školy) nebo e-mailem na cerna@zsnalise.cz

Období srpna (3. 8. - 21. 8.) - ZŠ Na Planině

provoz letní ŠD

přihláška ŠD

provozní řád letní ŠD

 

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci zvažuje Městská část Praha 4 možnost nabídnout školní družinu v červenci a srpnu.

Upozorňujeme, že MČ Praha 4 rozhodne, které základní školy prázdninový provoz školní družiny zajistí. Je možné, že žák ze ZŠ Jeremenkova nebude navštěvovat družinu ZŠ Jeremenkova, ale jakoukoli jinou školu v městské části Prahy 4.

Školní družina je určena pro děti zaměstnaných rodičů.

Výše školného a stravného bude stanovena a upřesněna podle vybraných škol.

Prosíme v případě zájmu vyznačit v přihlášce termín, ve kterém byste měli o prázdninovou školní družinu zájem. Předběžné přihláška ke stažení zde, nebo ve formátu PDF zde

Po vyplnění přihlášky zasílejte nejpozději do 27.5.2020 na email: Renata.Hyresova@zsjeremenkova.cz

 

Renáta Hyrešová

vedoucí vychovatelka ŠD


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož