Přejít k hlavnímu obsahu

Nabídka jarního florbalového kempu a letních příměstských kempů s FbŠ Bohemians
25. 1. 2024

Vážení rodiče,

náš partner FbŠ Bohemians přichází s nabídkou jarního kempu v období jarních prázdnin. Na stránkách https://www.elementkempy.cz/ naleznete i nabídku dalších příměstkých kempů v období letních prázdnin.

  • Jarní kemp proběhne na Bublina Areně, Lomnického 1071/1, 140 00 Praha 4-Nusle
     
  • Všechny letní kempy poté proběhnou na EXE Areně, Gončarenkova 1003/29, 147 00 Praha 4-Braník

Nejedná se pouze o florbalové kempy, ale také o multisportovní, aerobikové a advedture kempy. Kempy jsou jak pro začátečníky, tak pokročilé. Veškeré bližší informace je možné najít na výše zmíněných stránkách, kde se také podává přihláška.

Žáci školy mají na jednotlivé kempy slevu 20%

Pokud bude mít některý z rodičů žáků zájem využít této nabídky tak stačí do poznámky v přihlášce napsat, že se jedná o žáka ZŠ Jeremenkova.

Informace od FbŠ Bohemians k jarnímu kempu


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft