Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní brigáda na školní zahradě 13. 5. 2023
5. 5. 2023

Vážení rodiče a milé děti,
velice si vážíme zájmu a ochoty rodičů, dětí i učitelů, kteří pravidelně přicházejí pomoci s úpravou školní zahrady a odvádějí obrovský kus práce.


V této souvislosti srdečně zveme všechny dobrovolníky na 12. společný úklid zahrady v sobotu

13.05.2023 od 10:00 do 16:00 hodin


Začneme opět shrabáním travnaté plochy a úpravou keřů před školou, poté se přesuneme na samotnou zahradu, kde hlavními činnostmi bude:

 

  • likvidace větví již prořezaných dřevin za velkým hřištěm
  • prořezání bříz
  • shrabání zahrady.

Škola disponuje košťaty, lopatami, hráběmi i kolečky k zapůjčení, kdyby ovšem došlo, vlastní nářadí je výhodou, stejně jako vlastní pracovní rukavice. Další kolečka, vozíky a nářadí typu pily nebo nůžky jsou vítány. Kontejner bude přistaven u velkého hřiště. Také letos plánujeme ochutnávku domácích moučníků a táborák s opékáním klobásek a buřtů, připravujeme i odpolední hru pro děti. Přijďte se podívat, jak se zahrada změnila, a pomoci nám ji ještě dále vylepšovat.

Věříme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu jako při minulých setkáních. Budeme rádi, když dopředu potvrdíte svoji účast, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení k táboráku. Potvrzení účasti prosím zašlete na mailovou adresu kpzsjer@gmail.com.

Všem zúčastněným rodičům a dětem předem děkujeme.

Marek Smatana                                           Jan Vondrouš
koordinátor akce za KPZŠ                           ředitel školy

Pavel Poucha
předseda výboru KPZŠ

 


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2023 Created by SnowSoft