Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní brigáda na školní zahradě 13. 4. 2024
7. 3. 2024

Vážení rodiče a milé děti,

velice si vážíme zájmu a ochoty rodičů, dětí i učitelů, kteří pravidelně přicházejí pomoci s úpravou školní zahrady a odvádějí obrovský kus práce.

V této souvislosti srdečně zveme všechny dobrovolníky na 14. společný úklid zahrady v sobotu 13.04.2024 od 10:00 do 16:00 hodin.

Hlavním cílem prací bude úklid po zimě, tedy pohrabat trávník a zamést zpevněné plochy, provést drobnou údržbu křovin a případně uklidit po pokácení bříz. Škola disponuje košťaty, lopatami, hráběmi i kolečky k zapůjčení, kdyby ovšem došlo, vlastní nářadí je výhodou, stejně jako vlastní pracovní rukavice. Další kolečka, vozíky a nářadí typu pily nebo nůžky jsou vítány. Kontejner bude přistaven u velkého hřiště.


Také letos plánujeme ochutnávku domácích moučníků a táborák s opékáním klobásek a buřtů, připravujeme i odpolední hru pro děti. Přijďte se podívat, jak se zahrada změnila, a pomoci nám ji ještě dále vylepšovat.

Věříme, že se opět sejdeme v tak hojném počtu jako při minulých setkáních. Budeme rádi, když dopředu potvrdíte svoji účast, abychom mohli zajistit dostatek občerstvení k táboráku. Potvrzení účasti prosím zašlete na mailovou adresu kpzsjer@gmail.com.


Všem zúčastněným rodičům a dětem předem děkujeme.

Marek Smatana                                                                  Jan Vondrouš
koordinátor akce za KPZŠ                                                  ředitel školy

Pavel Poucha
předseda výboru KPZŠ


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft