Přejít k hlavnímu obsahu

Informace pro rodiče
22.11.2018

Vážení rodiče,

od 12. 11. 2018 působí na naší škole jako školní psycholog Mgr. Danuta Sliwková. Žádáme Vás touto cestou, o vyplnění generálního informovaného souhlasu v programu Bakaláři, který slouží jako souhlas s činností školního psychologa, a je pouhou informací o službě odborníka ve škole, slouží také pro realizaci anonymních šetření.

V případě zájmu o individuální konzultaci můžete kontaktovat paní psycholožku na školním emailu danuta.sliwkova@zsjeremenkova.cz. K individuální konzultaci budete také potřebovat individuální informovaný souhlas, který naleznete ke stažení v sekci o škole – dokumenty ke stažení. Individuální informovaný souhlas udělují psychologovi rodiče jednorázově na předtištěném formuláři, který obsahuje informace o činnostech, které bude psycholog s dítětem vykonávat. Individuální informovaný souhlas rodičů je nezbytnou podmínkou při takové činnosti (vyšetření).


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2020 Created by SnowSoft