Informace k 1. 9. 2020 pro rodiče budoucích prvňáčků
30. 8. 2020

s blížícím se začátkem školního roku vám přinášíme podrobnější informace k zahájení školního roku 2020/2021.

V 8.20 hod. se sejdeme před budovou školy, kde přivítají zástupci zřizovatele z městské části Praha 4 paní učitelky, paní vychovatelky, děti a vás - rodiče.

Poté se děti zařadí k paní učitelkám, které si je odvedou do tříd.

Vás rodiče zveme na informační schůzku do posluchárny školy - prosíme vás o návštěvu pouze 1 zákonného zástupce a to v roušce (v posluchárně bude mnoho lidí na menším prostoru).

Schůzka proběhne po odchodu dětí do tříd, cca v 8.40 hod.

Součástí informační schůzky budé také představení KPZŠ (klubu přátel základní školy), představení systému plateb, školní družiny a školní jídelny. Všechny informace jsou také na webových stránkách školy.

Těšíme se na Vás!

níže zasílám k nahlédnutí ve formátu PDF seznam věci, které by bylo vhodné mít pořízené při nástupu vašich dětí v září 2020.

seznam pomůcek 1. třída

Na schůzce pro budoucí prvňáčky jsme zapomněli zmínit důležitou informaci a to, že prvňáčci budou mít slavností zahájení školního roku 2020/2021 dne 1. září 2020 v 8.20 hod. před budovou školy.

Nadále doporučujeme sledovat webové stránky školy.

seznam pomůcek 1. třída

Těšíme se na Vás!