Hodnocení za 3. čtvrtletí šk. roku 2020/2021 a možnost individuálních konzultací
24. 4. 2021

dnes bude v Bakaláři zpřístupněna čtvrtletní klasifikace žáků školy. Čtvrtletní klasifikaci naleznete v sekci klasifikace - průběžná klasifikace. Viz. fotografie níže.

U žáků, kteří ve čtvrletí mají slabý, velmi slabý prospěch, nebo jsou neklasifikováni, obdrží zákonný zástupce zprávu v Bakaláři - KOMENS od třídního učitele.

V souvislosti s touto skutečností a s omezením ohledně pandemie COVID-19, se nemohou konat třídní schůzky, ale nabízíme zákonným zástupcům možnost individuální konzultace s vyučujícími. V příštím týdnu tj. 26. - 30. 4. 2021, jsou vyučující k dispozici prostřednictvím individuálních online konzultací a to po předchozí písemné domluvě s vyučujícím (e-mail, KOMENS).

Forma konání konzultace a její průběh je zcela v kompetenci vyučujícího.

Doporučujeme využít prostředí Google Meet za využití uživatelského účtu žáka, který používá k účasti na online výuce.