Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční vypořádání záloh na obědy ve školní jídelně
17. 6. 2024

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vám připomněli změnu v řádu naší školní jídelny, kde proběhla letos změna viz bod 16.C ohledně vracení přeplatků za stravné.

Pokud Vaše dítě nadále pokračuje ve studiu na naší škole, přeplatek se automaticky převádí do zálohy na následující školní rok 2024/2025, ale pokud Vaše dítě přestupuje na jinou školu/odchází z naší školní jídelny, je nutné se písemně odhlásit a tuto informaci zaslat na adresu jidelna@zsjeremenkova.cz včetně čísla účtu, kam chcete přeplatek vrátit.

16. Přeplatky za neodebrané obědy řádně odhlášené (viz bod 9):

 c) pokud zákonný zástupce požaduje vrátit finance na účet strávníka, je potřeba zaslat tuto informaci na email (jidelna@zsjeremenkova.cz - je potřeba uvést jméno strávníka a bankovní účet, kam platbu zaslat).

 

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2024 Created by SnowSoft