Přejít k hlavnímu obsahu

Dodatečný zápis pro cizince/ спеціальний набoр
13.5.2022

S ohledem na současnou situaci, ve které nelze předjímat, kolik cizinců setrvá na území České republiky i v následujícím školním roce, se zavádí institut „zvláštního zápisu” k přijetí do 1. ročníku ZŠ. Zvláštní zápis je určen výhradně pro cizince a bude se konat 15. června od 14:00 hodin do 16:00 hodin. Na tento zvláštní zápis není třeba předběžná registrace. Přednostně budou přijímány děti s trvalým bydlištěm (u cizinců místem pobytu) ve „spádové oblasti” školy

У зв’язку з нинішньою ситуацією, коли неможливо передбачити, скільки іноземців залишиться в Чехії в наступному навчальному році, для вступу до 1-го курсу початкової школи вводиться інститут «спеціального набору». Спеціальна реєстрація призначена виключно для іноземців, яка відбудеться 15 червня з 14:00 до 16:00. Для цієї спеціальної реєстрації попередня реєстрація не потрібна.

Пріоритет надається дітям з постійним проживанням (для іноземців за місцем проживання) в «підлеглих районах» відповідної школи.

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft