Děti dětem - poděkování
10. 12. 2020

rád bych Vám touto cestou poděkoval jménem celé školy za veškeré dary, které jste i v této nelehké době věnovali na charitativní akci Děti dětem.

Přejeme poklidné prožití 3. adventního víkendu.

v rámci akce „děti dětem", by se ráda i naše škola zapojila do pomoci dětskému centru při Thomayerově nemocnici. Žádáme vás tímto o dobrovolné darování produktů pro kojence (pleny, přebalovací podložky, vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, dětskou kosmetiku, či dětskou výživu). Kojeneckému ústavu se rovněž hodí dezinfekční a čistící prostředky.

V případě zájmu se účastnit charitativní akce prosím předejte produkty v recepci školy panu recepčnímu. Koncem příštího týdne proběhne svoz. Proto bychom vás chtěli poprosit o darování do příští středy, tj. 9. 12. 2020. Za každou pomoc vám velmi děkujeme jménem školy i městské části Praha 4.

Přejeme klidné prožití předvánočního času.