Automat na zdravé svačinky happysnack
24. 4. 2022

v rámci spolupráce s firmou COME vending s.r.o. se na 1. patře školní budovy (u školní knihovny a vstupu do školní jídelny) v minulém týdnu nainstaloval automat na zdravé svačinky happysnack.

Automat nepřijímá peníze, k výdeji produktů je třeba karty, kterou děti získají v případě vašeho zájmu ve školní jídelně.

Školní jídelna bude kartičky dětem vydávat vždy o velké přestávce v čase 10.40 - 11.00 hod. a to od úterý 26. 4. 2022.

Kartičku následně žák školy přinese domů společně s informačním letákem, kde najdete všechny podstatné informace (jak dobít kredit, jak omezit čerpání finančních prostředků, jak omezit dítěte výběr produktů apod.)

Při prvním dobití kreditu bude odečtena částka 10, - Kč za aktivaci karty. Jiný poplatek za kartu není účtován. Děti kartu ve školní jídelny obdrží bez úplaty.

Konkrétní nabídku produktů na ZŠ Jeremenkova uvidíte po přihlášení do aplikace (web, android, iOS). Přihlašovací údaje naleznete na kartičce (číslo karty a heslo).

Škola není provozovatelem automatu. Veškeré dotazy k automatu prosím řešte přímo s provozovatelem automatu. Jednotlivé kontakty k nalezení zde

Více informací naleznete přímo na webových stránkách automatu happysnack zde

Projekt Happysnack®

Happysnack® = dodávka zdravých svačin do škol v chladících výdejních automatech

JSME SKORO PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE - v projektu je zapojeno 480 největších základních a středních škol po téměř celé České republice (vyjma Jihočeského a Karlovarského kraje) s dosahem na 210 000 žáků.

GARANT PROJEKTU - profesionální nutriční terapeutky pečlivě kontrolují vhodnost nabízeného sortimentu ve školním automatu.

JEN VÝROBKY ZDRAVÉ VÝŽIVY - v automatech jsou nabízeny jen zdravé výrobky, vhodné svým složením a množstvím na dopolední svačinu pro děti školního věku.

V SOULADU S PAMLSKOVOU VYHLÁŠKOU - všechny výrobky přísná kritéria tzv. pamlskové vyhlášky splňují.

PATENTOVANÝ ON-LINE SYSTÉM - umožňuje v reálném čase kontrolovat stav zásob či technického stavu automatu, provádí ze zákona potřebnou evidenci pro dotační programy a poskytuje informace o výběrech a stavu kreditu rodičům.

BEZPEČNÝ PROJEKT BEZ HOTOVOSTI - používáním předplacených karet se zamezuje riziku nevhodné útraty hotovosti dětmi.

MOBILNÍ APLIKACE Happysnack® - vše pohodlně ve vašem mobilu - fotografie produktů, ceny, pozice plnění v automatu, nastavení denních limitů, nofitikací na e-mail, přesměrování na platební bránu pro dobití kreditu na kartě a spousta dalšího.