mysql error 145+- mysql error 145+-

Anglické divadlo

Představení: „Travel Machine“

„The Decoding Mission“

V listopadu se na naší škole konala dvě představení pro žáky 2.-6.ročníků v rámci výuky anglického jazyka.

Pro mladší žáky (2. a 4.třídy) bylo připraveno představení “ Travel Machine“. Hlavní postava Kiki a Mr. Suits cestují po světě se studenty a hledají nové zvířecí přátele a zvou je na jejich taneční párty.

V druhém příběhu „The Decoding Mission“ žáci 5. a 6. ročníků zase pomáhali Kiki zachránit planetu Zemi před zničením virem Black Air.

Představení se dětem moc líbila. Vyzkoušely si své znalosti angličtiny a mnohé z nich se nestyděly i vystoupit.

Halloween 2019

Jako každý podzim se na naší škole na konci října konala Halloween party pro žáky 1.-4. tříd.

V rámci výuky anglického jazyka se žáci seznamují s tradicemi anglicky mluvících zemí. Ve vyzdobené tělocvičně si všichni měli možnost zatančit či na připravených stanovištích splnit dané úkoly a získat tak potřebná razítka, za která byli poté odměněni sladkostmi.

Mezi maskami byly samozřejmě zvoleny ty „nejkrásnější“, které byly oceněny dárkem.

Děkujeme žákům třídy 9.A , kteří se převlékli do masek čarodějnic, duchů, koster a pomáhali s přípravou a průběhem halloweenského dopoledne pro své mladší spolužáky.