Přejít k hlavnímu obsahu

Vedoucí vychovatelka - Karolína Fišerová

Duben - 28.4. bylo na školní zahradě pálení čarodějnic. Děkuji celé 2.A, že o malé čarodějnice nebyla nouze.

Duben - velikonoční ovečky

Duben - naše škola se zapojila do akce Ukliďme Česko. Přijela nás natočit i Česká televize a děti se mohy vidět ve Zprávičkách na Déčku. Celkově se sebralo 22 kilo odpadu.

Duben - děti si namalovaly květináče a poté si zkusily ubrouskovou metodu. Také jsme zaseli obilí a pozorovali jak rychle nám roste. Na závěr si děti vyrobily kytičku na ozdobu a nesmělochybět ani vajíčko.

Březen - děti měly za úkol namalovat maminku podle fotky, kterou si přinesly z domova

Březen - tučňáci

Únor - lední medvídci

Únor - tento rok se konaly Zimní olympijské hry v čínském Pekingu

Únor - naše veselé chobotnice a valentýnky

Únor - děti vyráběly pro ptáčky želatinové kuličky s krmením

Leden - lední medvídci a masky

Leden - společné práce nás opravdu baví, vytvořili jsme strom ročních období, který může naší chodbu zdobit celý rok

Prosinec - další společná práce dětí na téma - VÁNOCE PODLE PŘEDTAV 2.A

- zažili jsme Vánoční besídku, která byla plná dárků, koled, radosti, tance a zábavy

Prosinec -  výroba vánočních stromečků a advetních věnců

Děti si také vyrobily lampiony na lampionový průvod kolem školy. Účast byla opravdu veliká a zakončení proběhlo na komunitní zahradě, kde si děti a rodiče mohli opéct vlastního buřta.

Listopad - Martin na bílém koni

V říjnu si děti vyrobily společné akvárium

ZÁŘÍ - Naše družinka je jedna velká džungle, proto nesmí chybět ani papoušci

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft