Přejít k hlavnímu obsahu

Ukliďme Česko - Ukliďme okolí Jeremenkovy

Hrajeme si s padákem na čerstvém vzduchu

Květiny k MDŽ

Karnevalová diskotéka

Pátěční odpoledne jsme si zpestřili tancem v maskách i s kamarády z 1.ab. Děkujeme Fílipkovi K. a Káje V. za donesené rekvizity.

Sázení pokojových rostlinek

Svátek Sv. Valentýna

Pohádkový měsíc

V únoru si děti donesly do družiny své oblíbené pohádky. Nejvíce je zaujal Rudohněv, Kaya a Martinka.

Leden - Trénujeme osmičku

Děti malují tučňáky a jiná zvířátka, na kterých si trénují naučená písmenka a čísla ze školy.

Lampionový průvod

Lampionový průvod jsme začali před školou, prošli se okolními ulicemi s krásně rozsvícenými lampiony. Až jsme dorazili na Komunitní zahradu, čekal na nás táborák na opékání buřtů a vánočně rozsvícený stromeček. Moc děkujeme všem za účast a příjemnou atmosféru.

Prosinec- Měsíc, který jsme věnovali povoláním

Děti si zahrály pantomimicky  různá povolání, povídaly o povolání a zaměstnání jejich rodičů. Společně jsme snili o tom, čím budeme až budeme velcí.

Listopad - Užíváme si knížek

V listopadu jsme se několikrát věnovali knížce. Zjišťovali jsme, kdo má jakou pohádku nejradši. Kdo jsou v pohádkách hlavní hrdinové. Jestli se někdo bojí strašidel z pohádek.

Říjen - Oslava mezinárodního dne zvířat

Povídali jsme si o tom, jaká máme domácí zvířátka, jaká by jsme chtěli. Děti rozdělovaly zvířata na domácí, hospodářská, volně žijící a na ty ze zoo. Nakonec jsme si venku na ty zvířátka zahráli.

Září - Seznamujeme se s kamarády

Vedoucí vychovatelka - Lucie Heringová