Akce školního parlamentu
25. 5. 2018

Schůzka žákovských parlamentů

V úterý 15.5. se zástupci našeho parlamentu zúčastnili prezentacE žákovských parlamentů v krásně zrekonstruované radnici Prahy 4. Ačkoliv je náš parlament teprve v začátcích, rozhodně jsme měli čím se pochlubit. Věříme, že jsme ostatní parlamentáře a všechny přítomné zaujali a inspirovali. Načerpali jsme mnoho zajímavých nápadů pro další akce i chod našeho parlamentu a moc jsme si to užili. Těší nás pochvala, která k nám doputovala ze všech stran.

Lepší místo – Zdravé Jeremínské Nožky

V posledních dvou měsících se intenzivně zabýváme projektem Lepší místo, ve kterém soutěžíme o 50.000,-Kč na vylepšení školy. Probrali jsme se mnoha skvělými nápady, navštívili den s Českou spořitelnou, kde nám poradili, jak zacházet s financemi v případě výhry a uspořádali jsme malý den D, na kterém se rozhodlo, jaký projekt půjde do finále.

Protože máme u školy krásnou zahradu, veškeré naše plány byly směřovány na ni. Z mnoha skvělých nápadů jsme si vybrali bosý chodník, protože nás zbaví stresu i nemocných chodidel. Rádi bychom v bosém chodníku využili nejrůznější povrchy, jak příjemné, jako například písek, oblázky, nebo jemná kůra, tak i takové, které budou výzvou pro naše zhýčkaná chodidla, třeba šišky a jehličí. Protože se v okolí bosého chodníku chceme cítit fajn, rádi bychom k němu přidali schody pro lepší dostupnost a lavičky, abychom se mohli pohodlně zouvat i obouvat. Lavičky bychom chtěli vlastnoručně dekorovat.

V době od 8. do 15.6 bude probíhat hlasování o nejlepší školní projekt, a proto nažhavte telefony a počítače, svolejte babičky, dědy, tety a strýčky a pomozte nám dosáhnout na výhru, která by byla odměnou za naši neutuchající práci.

Odebírat noviky typu "Akce"