Škola Nanečisto
29. 1. 2018

Dne  18. ledna proběhlo v naší  škole další setkání dětí a rodičů v rámci projektu Škola Nanečisto, ve kterém si budoucí prvňáčci zkoušejí své dovednosti a seznamují se školním prostředím.

Tentokrát si pro ně paní učitelky z  2. stupně připravili jazykové úkoly, které všechny děti úspěšně zvládly, a tak si nejen zaskákaly panáka připraveného na chodbě, ale naučily se pojmenovat barvy v anglickém, španělském a německém jazyce. Na to všechno dohlížel  svým velkým okem maskot školy Jeremín, kterého už děti znají z předešlých setkání.

Protože se příští setkání  předškoláčků bude konat v polovině února, který  je obdobím masopustu, zveme všechny na masopustní karneval, který tentokrát pro předškoláky  uspořádá naše družina.

Těšíme se na Vás, Vaše masky a máme připravené  i malé překvapení!