mysql error 145+- mysql error 145+-

Naše škola zapojena do e-twinningového projektu "Meeting new people in Europe".

Spolupracujeme se školou Liga v Řecku -  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ, v Polsku - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy a na Slovensku - Základná škola s materskou školou, Hriňová. Zde využíváme informačních technologií, zpracováváme různá témata (kultura, sport, památky, atd.), posíláme si přáníčka k Vánocům, Velikonocům.

Škola pořádá výměnné pobyty.

Máme partnerskou školu v Německu v městečku Kirchhein. Jedná se konkrétně o školu Alfred-Wegener-Schule.
V tomto školním roce navštívili naši žáci s pedagogickým doprovodem německou školu v termínu 10.10 – 15. 10. 2016. Němečtí žáci v doprovodu své paní učitelky nás navštívili v termínu 27. 3. – 31. 3. 2017. Žáci byli ubytováni v rodinách. Podívali se do výuky ve škole, byly pro ně organizovány zajímavé výlety, sportovní a kulturní aktivity.