Přejít k hlavnímu obsahu

Vážení rodiče,

zde naleznete jednotlivé body k zápisům do 1. tříd pro školní rok 2021/2020:

Dokument k nahlédnutí v PDF

 

Vážení rodiče,

informuje o průběhu zápisu v následujících dvou variantách, abyste získali přehled o tom, jak může situace ve škole probíhat.

V případě prezenčního zápisu bude připraven rezervační systém, kde bude zápis probíhat ve dvou částech:

  • formální část - vyplnění nezbytných písemností dle návodu a souborů, které zveřejníme do konce února 2021.
  • motivační část - návštěva dítěte ve třídách prvního stupně s vyučujícími prvního stupně, kde si může budoucí prvňáček zábavnou formou projít stanoviště a plnit v nich jednotlivé úkoly.

V případě distančního zápisu bude připraven rezervační systém, kde si budete moct rezervovat ve vybraných dnech měsíce dubna 2021 den a hodinu, kdy invidiuálně dorazíte do posluchárny školy a předáte osobně vyplněné formuláře a nutnosti k zápisu dítěte. V případě, že máte datovou schránku, můžete také zasílat dokumenty do datové schránky školy.

Motivační část v případě distanční formy zápisu nebude probíhat. Dle epidemiologické situace bychom nabídli následně pro děti a rodiče návštěvu a prohlídku školy. Aktuálně můžete využít virtuální prohlídku školy zde.

Schůzka pro rodiče žáků budoucích prvních tříd s paní učitelkami prvních tříd by měla proběhnout v černu 2021.

V případě dalších informací se můžete obracet na zástupkyni ředitele školy pro 1. stupeň ZŠ - Mgr. Martu Liršovou - marta.lirsova@zsjeremenkova.cz

S pozdravem
Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

v tomto školním roce bude zápis probíhat ve dnech 6. 4. 2021 a 7. 4. 2021. O způsobu konání zápisu vzhledem k epidemiologické situaci vás budeme včas informovat.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft